Telefon
(24) 260 56 55
+48 602-629-162
Poczta
interbud-plock@wp.pl

Wraz z początkiem nowego roku rozpoczęliśmy prace przy drugim etapie osiedla Przylesie. Zgodnie z harmonogramem prace nad budynkiem typu JODŁA 1 zostaną zakończone do końca listopada 2018 roku, budynek typu JODŁA 2 zostanie przekazany do odbioru na koniec lipca 2019 roku, a termin zakończenia budynku typu ŚWIERK będzie uzależniony od zainteresowania klientów zakupem.

Budynki są jednoklatkowe, w każdym mieści się 15 mieszkań o powierzchniach od 41 m2 do 65 m2. Na etapie wznoszenia murów istnieje możliwość łączenia mieszkań w większe. Mieszkania na parterze posiadają duże tarasy, a mieszkania na wyższych piętrach posiadają balkony. Do każdego lokalu przynależna jest komórka lokatorska, mieszcząca się w piwnicy. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym połączonym korytarzem z budynkiem. Mieszkania sprzedajemy w stanie deweloperskim.

Zapraszamy do przyjazdu na budowę i zapoznania się w biurze administracji z listą dostępnych mieszkań oraz terenem inwestycji. Lista dostępnych lokali znajduje się również w zakładce "Osiedle Przylesie".