Telefon
(24) 260 56 55
+48 602-629-162
Poczta
interbud-plock@wp.pl

 

      Wraz z początkiem 2019 roku budynek JODŁA 1 uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Kolejny etap czyli budynek JODŁA 2 jest w trakcie realizacji a jego zakończenie przewidziane jest na wrzesień 2019 roku. W budynku JODŁA 1 wszystkie mieszkania zostały sprzedane, a w budynku JODŁA 2  pozostało jeszcze kilka wolnych lokali - aktualny stan mogą Pańswo sprawdzić w zakładce Osiedle Przylesie.

      Przymierzamy się do sprzedaży lokali w kolejnej naszej inwestycji czyli budynku ŚWIERK. Wszystkich zainteresowanych zakupem lokalu w tym budynku serdecznie zapraszamy do zapisywania się na listę rezerwacyjną. Duży odzew z Państwa strony z pewnością zmobilizuje nas do szybszego ukończenia inwestycji.

 

Schemat osiedla

 

     Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań - w budynku JODŁA 2. Do Państwa dyspozycji oddajemy lokale o powierzchni od 34 m2 do 65 m2. Każdy lokal posiada przypisaną komórkę lokatorską o powierzchni od 2,5 m2 do 3,35 m2. Lokale posiadają przestronne balkony o powierzchni 8 ma na parterze tarasy min. 12 m2. W ofercie znajdują się również miejsca postojowe w garażu podziemnym, których zakup jest dobrowolny. 

Na etapie realizacji budynku przyszły lokator może w cenie lokalu:

- w dowolny sposób zaaranżować rozkład pomieszczeń,

- ustalić lokalizację punktów oświetleniowych, gniazdek i gniazdek TV,

- wskazać miejsce zamontowania grzejników,

- wskazać miejsca wykonania podłączeń wodnych i odpływów kanalizacyjnych.                                                      

     Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Kutnowskiej 28B/16 - odpowiemy na wszystkie pytania i oprowadzimy po inwestycji.

     Godziny pracy od poniedziałku do piątku 700 - 1500, w środy możliwość zwiedzania inwestycji do godziny 17.00 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

Kliknij mnie by przejść na Facebook

Budynek Sosna 2 nabrał już pełni kształtów. Z ostatnimi dniami lata, które w tym roku nikogo nie rozpieszczało, kończymy pokrycie dachowe i elewację wraz z ociepleniem bloku. W sierpniu zamontowaliśmy pomiędzy blokami Sosna 1 - 2 - 3 teren rekreacyjny ze stołem do tenisa stołowego i piaszczystym terenem piknikowym na którym rozstawiona może zostać przenośna siatka do badmintona lub siatkówki. Zaczęliśmy już pracę związane z zagospodarowaniem terenu zielonego wokół Sosny 2. Usypujemy skarpy wokół garażu podziemnego i szykujemy się do zasiania trawy na wyrównanym terenie. W Sośnie 2 do kupienia zostało 11 z 30 mieszkań, głównie takie o powierzchni około 40m2 oraz duże mieszkania poddaszowe (71 m2). Wolne mamy również miejsca postojowe w garażu podziemnym. Zapraszamy do przyjazdu na budowę i zobaczenia mieszkań na żywo. Lista wolnych mieszkań w zakładce "Osiedle Przylesie". 

IMG 0136IMG 0123

 

       

 

 

 

 

 

Czyste niebo i wczesnowiosenne słońce pozwoliły złapać kilka rozświetlonych ujęć osiedla Przylesie. Sosna 1 już gotowa. Sosna 3 niebawem zostanie nakryta dachem, a na początku roku zaczęliśmy wykop pod kolejny blok - Sosna 2. Coraz mniej mieszkań pozostaje wolnych, więc zachęcamy do oglądania i zakupu. W dni robocze można przyjechać bez zapowiedzi między 8 a 14 na budowę obejrzeć teren, bloki i mieszkanie wybrane z listy wolnych mieszkań (listy rezerwacji i sprzedanych na naszej stronie internetowej w zakładce Osiedle Przylesie są aktualne), a na inne dni lub godziny należy umówić się dzwoniąc na numer telefonu komórkowego podany w zakładce Kontakt. Zaraz po świętach kończymy promocyjną cenę, która przeciągnęła się z Gwiazdki do Wielkanocy, ale informujemy, że jesteśmy gotowi do negocjacji biorąc pod uwagę duże rozmiary mieszkania i korzystne terminy płatności.