Telefon
(24) 260 56 55
+48 602-629-162
Poczta
interbud-plock@wp.pl

Osiedle Przylesie

Ruszyła sprzedaż mieszkań w nowych blokach

NOWA INWESTYCJA

Osiedle Przylesie w malowniczej okolicy

NASZE REALIZACJE | 2010 - 2014

Osiedle w Płocku na ul. Kutrzeby

Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe Interbud Płock rozpoczęło działalność w 1992 roku, gdy Jarosław Szczygieł - inżynier z Petrobudowy - założył wraz ze wspólnikiem spółkę cywilną pod tą właśnie nazwą. Pierwszy okres działalności to wykonywanie remontów obiektów budowlanych oraz drobnych robót inwestycyjnych. Przedsiębiorstwo zaczęło stosować nowe technologie i modernizować istniejące obiekty użyteczności publicznej i bloki mieszkalne wykonując między innymi naprawy pokryć dachowych w systemie pap termozgrzewalnych oraz wymieniając okna na nowoczesne w tam tym czasie okna PCV.

W drugiej dekadzie działalności nastąpiła restrukturyzacja. Wspólnicy rozeszli się w swoje strony, a PBU Interbud Płock Jarosław Szczygieł rozszerzył zakres swojej działalności o wykonywanie robót termomodernizacyjnych na terenie miasta Płocka, Sierpca oraz Warszawy. Funkcjonując na rynku warszawskim Interbud rozpoczął działalność w zakresie prac ogólnobudowlanych i wykonywaniu robót stanów surowych budynków mieszkalnych dla takich Inwestorów jak JW Construction, Warbud S.A., Pol-aqua S.A. i wielu innych. Przedsiębiorstwo umocniło swoją pozycję na rynku robót budowlanych na tyle by startować samodzielnie w przetargach i je wygrywać będąc konkurencyjnym wykonawcą. Równocześnie zainwestowało w nową siedzibę składającą się z biur i zaplecza magazynowo-produkcyjnego na ul. Lachmana 1 w Płocku co pozwoliło na dalsze rozszerzenie działalności.

Rok 2010 był przełomowy dla przedsiębiorstwa. Działając jako Główny Realizator Inwestycji - osiedla na ulicy Kutrzeby (Podolszczyce Północ) liczącego łącznie 140 mieszkań - firma rozpoczęła nowy rozdział swojego istnienia i zaczęła przekształcać się w dewelopera. Zakupione w 2014 roku grunty przeznaczyła na budowę osiedla Przylesie, które planowane jest na około jedenastu budynków mieszkalnych, a także - w późniejszym etapie rozbudowy - budynków użytkowych dla działalności handlowej i usługowej.

PBU Interbud Płock Jarosław Szczygieł to wiarygodność i siła doświadczenia firmy działającej od czasów transformacji. Właściciel przechodził przez niemal wszystkie etapy pracy na budowie. Był majstrem, kierownikiem budowy, inspektorem nadzoru, podwykonawcą, wykonawcą przetargów modernizacyjnych, głównym realizatorem inwestycji aż dotarł do roli dewelopera budującego na własnym gruncie. Misją firmy stało się dostarczanie wygodnych zasobów mieszkaniowych w dobrych lokalizacjach i o konkurencyjnych cenach.