Nowa inwestycja przy ul. Przyszkolnej w Górach

Powoli kończymy pierwszy etap budowy na Osiedlu Przylesie. Ostatni budynek pod nazwą ŚWIERK zostanie oddany pod koniec marca 2020 roku. Pozostało tylko jedno wolne mieszkanie o powierzchni 53,57 m2. Zachęcamy do zapoznania się z układem lokalu w zakładce  Osiedle Przylesie.

Tym samym rozpoczynamy nową inwestycję przy ul. Przyszkolnej w Górach. Inwestycja będzie obejmowała dwa bloki dwupiętrowe, jednoklatkowe. W pierwszym bloku będziemy Państwu mieli do zaoferowania 17 mieszkań o powierzchni od 31,00 m2 do 57,00 m2. Pod budynkiem został zaprojektowany garaż podziemny z dziesięcioma miejscami postojowymi. Natomiast w drugim budynku znjdować się będzie 9 mieszkań  o powierzchni prawie 50,00 m2. Tutaj również został zaprojektowany garaż podziemny z pięcioma miejscami postojowymi oraz pięcioma komórkami lokatorskimi o powierzchni od 4,12 m2 do 4,86 m2. Ponadto w obu budynkach każde mieszkanie posiada przestronny balkon o powierzchni od 5,60 m2 do 12,60 m2.

Tak jak było to w przypadku poprzednich inwestycji na etapie realizacji budynku przyszły lokator może w cenie lokalu:

  • - w dowolny sposób zaaranżować rozkład pomieszczeń,
  • - ustalić lokalizację punktów oświetleniowych, gniazdek i gniazdek TV,
  • - wskazać miejsce zamontowania grzejników,
  • - wskazać miejsca wykonania podłączeń wodnych i odpływów kanalizacyjnych.


Niebawem wszystkie rzuty mieszkań zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce Osiedle Przylesie. Do tego czasu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w biurze znajdującym się przy ul. Kutnowskiej 28B m. 16 (pierwszy budynek, II klatka).

Godziny pracy od poniedziałku do piątku 730 - 1430. Możliwość umówienia się w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel.: 602 629 162.

Nowa inwestycja przy ul. Przyszkolnej w Górach