ul. Przyszkolna - Budynek 2


Oferta mieszkań

Nr Kondygnacja Powierzchnia (m2) Cena (zł) Status Karta lokalu
1 Parter 49,78 225 000 wolne
2 Parter 49,88 225 000 wolne
3 Parter 49,78 225 000 wolne
4 I piętro 49,75 225 000 wolne
5 I piętro 49,83 225 000 wolne
6 I piętro 49,75 225 000 wolne
7 II piętro 49,55 225 000 wolne
8 II piętro 49,76 225 000 wolne
9 II piętro 49,55 225 000 wolne


Opis inwestycji

Pierwszym budynkiem w ofercie Interbud sp. z o.o. występującego jako inwestora zamiennego i agenta sprzedaży dla PBU Interbud Jarosław Szczygieł jest jednoklatkowy budynek wielorodzinny na ulicy Przyszkolnej w Płocku. Siedemnaście mieszkań na trzech kondygnacjach. Północna strona budynku skierowana jest na Płock, a za rosnącymi zaraz za ogrodzeniem osiedla drzewami rozciąga się panorama Płocka. Malownicze położenie osiedla, zaraz przy spadku skarpy to duży atut mini-osiedla. 

W piwnicy budynku znajduje się garaż podziemny mający zaplanowane dziewięć miejsc postojowych we wspólnej hali - uwaga: do garażu podziemnego wstępu nie będą miały samochody z instalacją LPG z powodu wysokich kosztów montażu specjalistycznych instalacji odgazowującej nieopłacalnej do wykonania na tak małym bloku. Do bloku, jak i sąsiedniego - Przyszkolna Budynek 2 - doprowadzony będzie szybki światłowód należący do operatora Orange. Mieszkania ogrzewane będą paliwem ekologicznym - gazem płynnym dostarczanym do podziemnego zbiornika ulokowanego pod budynkiem. Gruba warstwa styropianu i wydajna kotłownia zapewnią niskie koszty ogrzewania. Każde mieszkanie ma własny licznik zużycia ciepła, więc każde mieszkanie "płaci za swoje zużycie". Mieszkania zaprojektowane są z aneksami kuchennymi, a kuchnie zasilane będą elektrycznoścją (w kuchni przewód z siłą). W mieszkaniach nie ma instalacji gazowej co oszczędzi mieszkańcom uniknąć między innymi kosztownych przeglądów i konserwacji. W łazienkach kładziemy poziomy kanalizacyjne. Klientom, którzy szybko zdecydują się na zakup mieszkania, możemy ułożyć odpływy w wybranych przez klienta miejscach. To samo dotyczy instalacji elektrycznej - gniazdka i wyjścia dla lamp możemy umieścić inaczej niż na projekcie na życzenie klienta. 

Z powodu ograniczonego miejsca na parkingi osiedlu przypisaliśmy na etapie opracowywania oferty sprzedaży miejsca postojowe w garażu podziemnym do mieszkań oraz wprowadziliśmy konieczność zakupienia służebności wyłącznego parkowania na miejscu postojowym na parkingu przed blokiem. Chcemy by każde mieszkanie miało swoje określone miejsce parkingowe (zostanie kilka miejsc nieprzypisanych, dla gości itp). Z zasady: droższe / większe mieszkania mają przypisane miejsce w garażu, a mniejsze / tańsze - miejsca na zewnątrz. W razie konieczności dostosujemy ofertę do klientów.

Termin oddania do użytykowania (zamieszkania): październik 2020

Budynek będzie zarządzany w ramach wspólnoty mieszkaniowej zgodnie z ustawą o własności lokali. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu - telefonicznego, mailowego, wizyty w biurze lub na budowie po ustaleniu telefonicznym odwiedzin. 

 

Rzut parteru
Rzut I piętra
Rzut II piętra
Rzut piwnicy


Lokalizacja


Galeria zdjęć