ul. Kutnowska 28H

PBU Interbud Jarosław Szczygieł powraca na ulicę Kutnowską, aby kontynuować osiedle Przylesie. Pierwszym elementem nowo powstającej części osiedla będzie przedsięwzięcie deweloperskie “Osiedle Przylesie 2 - Kutnowska 28H” składające się z dwóch budynków o projektowych nazwach Grab 1A oraz Grab 1B zgrupowanych w jeden blok o nadanym numerze administracyjnym - Kutnowska 28H. Wybudowany blok zawierać będzie 36 mieszkań, 36 komórek lokatorskich w piwnicy, 2 lokale użytkowe znajdujące się na parterze od strony ul. Kutnowskiej, oraz garaż podziemnym z miejscami postojowymi w liczbie 21. W skład przedsięwzięcia wchodzi także 29 miejsc postojowych naziemnych, z których 10 sprzedajemy na zasadzie przypisania prawa do wyłącznego korzystania na podstawie quoad usum, a także z infrastrukturą towarzyszącą. Blok ten będzie samodzielnie oddany do użytkowania i przygotowany do zamieszkania w listopadzie 2022 roku, w skład ustanowionej w przyszłości wspólnoty mieszkaniowej wejdą dwa bloki: 28H i 28J (cztery budynki Grab 1A, 1B, 2A i 2B) stanowiące Etap 1 osiedla Przylesie 2.

Nabywając mieszkanie w bloku Kutnowska 28H nabywa się także udział w gruncie działki, która zostanie wydzielona z działki 543/14 obręb 0014 Góry w sposób umożliwiający powstanie Wspólnoty Mieszkaniowej “Grab”. Działka ta będzie miała ok. 8675 metrów kwadratowych. Na dalszej części terenu kontynuowane będą prace budowlane zmierzające do zakończenia osiedla.

W bloku zostaną wybudowane dwie kotłownie gazowe (po jednej dla każdej z dwóch klatek), opalane paliwem ekologicznym - gazem propan z podziemnych zbiorników gazowych. Kotłownie zasilą centralne ogrzewanie oraz ogrzeją wodę użytkową. Mieszkania wyposażone zostaną w urządzenia mierzące indywidualne zużycie ciepła oraz wody ciepłej i zimnej. W mieszkaniach nie ma instalacji gazowej, ale doprowadzona do kuchni zostanie tak zwana “siła” do zasilania elektrycznych kuchni indukcyjnych. Dla budynku przewidziane jest przyłącze światłowodu wykonane przez firmę Orange wraz z rozprowadzeniem przewodów światłowodowych po bloku do gniazdek w lokalach, tak jak w sąsiednich obiektach. Na wyposażeniu bloku będzie także antena satelitarna odbierająca telewizję “naziemną” oraz umożliwiająca podłączenie dekodera popularnych firm telewizyjnych bez konieczności montażu dodatkowych urządzeń na balkonach. Instalacja dopuszcza używanie tylko jednego dekodera na mieszkanie.

Do budynku prowadzą schody i podjazd dla niepełnosprawnych. Na życzenie nabywcy możemy dostosować mieszkania poprzez poszerzenie drzwi wejściowych i otworów na drzwi mieszkaniowe ułatwiając poruszanie się po lokalu.

Mieszkania przekazywane są w stanie deweloperskim z zamontowanymi grzejnikami, kontaktami, kostkami oświetlenia i włącznikami, parapetami plastikowymi [możliwy montaż innych modeli po przekazaniu do zamontowania lub rezygnacja z montażu], na ścianach tynki gipsowo-wapienne i wylewki betonowe na podłodze, a także drzwi wejściowe antywłamaniowe do lokalu, skrzynka teletechniczna, domofon oraz instalacja wodno-kanalizacyjna podejścia instalacyjne do zamontowania urządzeń.

Zainteresowanych miejscem postojowym w garażu podziemnym informujemy, że na zakup miejsca postojowego sporządzona zostanie oddzielna umowa zakupu.

ul. Kutnowska 28H
ul. Kutnowska 28H
ul. Kutnowska 28H
ul. Kutnowska 28H
ul. Kutnowska 28H