ul. Przyszkolna - Budynek 2

Drugim budynkiem w ofercie Interbud sp. z o.o. występującego jako inwestora zamiennego i agenta sprzedaży dla PBU Interbud Jarosław Szczygieł jest jednoklatkowy budynek wielorodzinny na ulicy Przyszkolnej w Płocku. Dziewięć mieszkań na trzech kondygnacjach. Północna strona budynku skierowana jest na Płock, a za rosnącymi zaraz za ogrodzeniem osiedla drzewami rozciąga się panorama Płocka. Malownicze położenie osiedla, zaraz przy spadku skarpy to duży atut mini-osiedla. Dwa mieszkania na parterze przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mają szersze drzwi wejściowe do lokalu oraz łazienki w takim układzie by pomiędzy prysznicem, umywalką i pralką możliwe było obracanie wózka inwalidzkiego. Dla osób z niepełnosprawnościami przygotowana jest też rampa oraz "niebieskie" miejsca postojowe zaraz przy budynku z obniżonymi krawężnikami. 

W piwnicy budynku znajduje się garaż podziemny mający zaplanowane pięć miejsc postojowych we wspólnej hali - uwaga: do garażu podziemnego wstępu nie będą miały samochody z instalacją LPG z powodu wysokich kosztów montażu specjalistycznych instalacji odgazowującej nieopłacalnej do wykonania na tak małym bloku. Do bloku, jak i sąsiedniego - Przyszkolna Budynek 1 - doprowadzony będzie szybki światłowód należący do operatora Orange. Mieszkania ogrzewane będą paliwem ekologicznym - gazem płynnym dostarczanym do podziemnego zbiornika ulokowanego na działce. Gruba warstwa styropianu i wydajna kotłownia zapewnią niskie koszty ogrzewania. Każde mieszkanie ma własny licznik zużycia ciepła, więc każde mieszkanie "płaci za swoje zużycie". Mieszkania zaprojektowane są z aneksami kuchennymi, a kuchnie zasilane będą elektrycznoścją (w kuchni przewód z siłą). W mieszkaniach nie ma instalacji gazowej. W łazienkach kładziemy poziomy kanalizacyjne. Klientom, którzy szybko zdecydują się na zakup mieszkania, możemy ułożyć odpływy w wybranych przez klienta miejscach. To samo dotyczy instalacji elektrycznej - gniazdka i wyjścia dla lamp możemy umieścić inaczej niż na projekcie na życzenie klienta. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. 

Z powodu ograniczonego miejsca na parkingi osiedlu przypisaliśmy na etapie opracowywania oferty sprzedaży miejsca postojowe w garażu podziemnym do mieszkań oraz wprowadziliśmy konieczność zakupienia służebności wyłącznego parkowania na miejscu postojowym na parkingu przed blokiem. Chcemy by każde mieszkanie miało swoje określone miejsce parkingowe (zostanie kilka miejsc nieprzypisanych, dla gości itp. na drodze wspólnej). 

Termin oddania do użytykowania (zamieszkania): wrzesień 2021

Budynek będzie zarządzany w ramach wspólnoty mieszkaniowej zgodnie z ustawą o własności lokali. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu - telefonicznego, mailowego, wizyty w biurze lub na budowie po ustaleniu telefonicznym odwiedzin. 

 
ul. Przyszkolna - Budynek 2
ul. Przyszkolna - Budynek 2
ul. Przyszkolna - Budynek 2
ul. Przyszkolna - Budynek 2
ul. Przyszkolna - Budynek 2
ul. Przyszkolna - Budynek 2
ul. Przyszkolna - Budynek 2
ul. Przyszkolna - Budynek 2