ul. Przyszkolna - Budynek 1


Oferta mieszkań

Nr Kondygnacja Powierzchnia (m2) Cena (zł) Status Karta lokalu
1 Parter 49,45   sprzedane
2 Parter 55,75   sprzedane
3 Parter 36,26   sprzedane
4 Parter 44,77   sprzedane
5 Parter 45,34   sprzedane
6 I piętro 49,29   sprzedane
7 I piętro 55,59   sprzedane
8 I piętro 36,11   sprzedane
9 I piętro 44,61   sprzedane
10 I piętro 45,20   WYNAJĘTE
11 I piętro 30,79   sprzedane
12 II piętro 49,12   sprzedane
13 II piętro 55,44   sprzedane
14 II piętro 35,97   sprzedane
15 II piętro 44,47   sprzedane
16 II piętro 45,03   sprzedane
17 II piętro 30,66   sprzedane

 

Budynek 1 jest oddany do użytkowania (data pozwolenia 30.03.2021).

Mieszkania nr 5 i 10 wykonaliśmy w stanie do zamieszkania! Są przeznaczone na wynajem, lub do zakupu jako mieszkania wykończone. Zapraszamy na obiekt by zapoznać się ze stanem mieszkań.


Opis inwestycji

Pierwszym budynkiem w ofercie Interbud sp. z o.o. występującego jako inwestora zamiennego i agenta sprzedaży dla PBU Interbud Jarosław Szczygieł jest jednoklatkowy budynek wielorodzinny na ulicy Przyszkolnej w Płocku. Siedemnaście mieszkań na trzech kondygnacjach. Północna strona budynku skierowana jest na Płock, a za rosnącymi zaraz za ogrodzeniem osiedla drzewami rozciąga się panorama Płocka. Malownicze położenie osiedla, zaraz przy spadku skarpy to duży atut mini-osiedla. 

W piwnicy budynku znajduje się garaż podziemny mający zaplanowane dziewięć miejsc postojowych we wspólnej hali. Do bloku, jak i sąsiedniego - Przyszkolna Budynek 2 - doprowadzony będzie szybki światłowód należący do operatora Orange. Mieszkania ogrzewane będą paliwem ekologicznym - gazem płynnym dostarczanym do podziemnego zbiornika ulokowanego na działce. Gruba warstwa styropianu i wydajna kotłownia zapewnią niskie koszty ogrzewania. Każde mieszkanie ma własny licznik zużycia ciepła, więc każde mieszkanie "płaci za swoje zużycie". Mieszkania zaprojektowane są z aneksami kuchennymi, a kuchnie zasilane będą elektrycznoścją (w kuchni przewód z siłą). W mieszkaniach nie ma instalacji gazowej. W łazienkach kładziemy poziomy kanalizacyjne. Klientom, którzy szybko zdecydują się na zakup mieszkania, możemy ułożyć odpływy w wybranych przez klienta miejscach. To samo dotyczy instalacji elektrycznej - gniazdka i wyjścia dla lamp możemy umieścić inaczej niż na projekcie na życzenie klienta. 

Z powodu ograniczonego miejsca na parkingi osiedlu przypisaliśmy na etapie opracowywania oferty sprzedaży miejsca postojowe w garażu podziemnym do mieszkań oraz wprowadziliśmy konieczność zakupienia służebności wyłącznego parkowania na miejscu postojowym na parkingu przed blokiem. Chcemy by każde mieszkanie miało swoje określone miejsce parkingowe (zostanie kilka miejsc nieprzypisanych, dla gości itp). Z zasady: droższe / większe mieszkania mają przypisane miejsce w garażu, a mniejsze / tańsze - miejsca na zewnątrz. W razie konieczności dostosujemy ofertę do klientów.

Termin oddania do użytykowania (zamieszkania): marzec/kwiecień 2021

Możliwość wykańczania wnętrz - od grudnia 2020

Budynek będzie zarządzany w ramach wspólnoty mieszkaniowej zgodnie z ustawą o własności lokali. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu - telefonicznego, mailowego, wizyty w biurze lub na budowie po ustaleniu telefonicznym odwiedzin. 

 

Rzut parteru
Rzut I piętra
Rzut II piętra
Rzut piwnicy


Lokalizacja


Galeria zdjęć

 

 

ul. Przyszkolna - Budynek 1
ul. Przyszkolna - Budynek 1
ul. Przyszkolna - Budynek 1
ul. Przyszkolna - Budynek 1
ul. Przyszkolna - Budynek 1
ul. Przyszkolna - Budynek 1
ul. Przyszkolna - Budynek 1
ul. Przyszkolna - Budynek 1
ul. Przyszkolna - Budynek 1